Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Kalendář akcí a novinek


⇐ zpět

15. výročí založení Rotary klubu Most

Datum zahájení:
15. 10. 2011 - 12:00
Organizátor:
RC Most

Slavnostní charter Rotary klubu Most proběhl dne 21.9.1996. Klub založilo prvních 32 členů z Mostu a Litvínova. V průběhu patnácti let prošlo klubem celkem 66 členů. V současnosti klub sdružuje 38 aktivních a 2 čestné členy.

Klub během své existence připravil a realizoval 25 projektů v celkovém finančním vyjádření 7 195 680,- Kč.

Tradiční oslavy založení klubu se konají každých pět let. Letošní se uskutečnila na hradě Hněvín v Mostě a měla dvě části: první byl intercity-mítink od 12:00 do 16:00 hod., během kterého hosté navštívili aktivní povrchový lom na hnědé uhlí Vršany, seznámili se s problematikou těžby i následné rekltivace a dále navštívili přesunutý děkanský chrám v Mostě a ochutnali i vína z mosteckých vinic, které z části rostou i na rekultivovaných výsypkách.

Druhou částí byl společenský večer členů a přátel Rotary, jehož součástí byl koncert žáků Základní umělecké školy F. L. Gassmanna v Mostě, projevy a zdravice hostů i charitativní dražba, jejíž výtěžek 13 000,- Kč byl věnován chráněným dílnám o.p.s. Energie v Meziboří,které pomáhají postiženým najít si své místo ve společnosti. Fotogalerie

Dokumenty

pozvánka
pozvánka
program
program
článek o akci
článek o akci
projev prezidenta
projev prezidenta