Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Kalendář akcí a novinek


⇐ zpět

9. BENEFIČNÍ reprezentační ples

Datum zahájení:
18. 01. 2014
Organizátor:
RC Ostrava International

LADOVSKÁ ZIMA V OSTRAVĚ
ROTARIÁNI ZVOU K ZÁBAVĚ

 

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na 
IX. BENEFIČNÍ REPREZENTAČNÍ PLES
Rotary clubu Ostrava International
18. ledna 2014 
 Hotel Mamaison Imperial Ostrava

 

Již devátým rokem zveme naše přátele, známé a všechny příznivce Ostravy na rotariánský ples. I letos převzali nad touto významnou kulturní akcí záštitu guvernérka Rotary International Distriktu 2240 Česká republika a Slovenská republika Irena Brichta a hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák. 

 

Základní filozofii ROTARY vyjadřuje heslo SLUŽBA NAD VLASTNÍ ZÁJMY. I když Vás zveme k plesové zábavě, v souladu s tímto heslem je tento ples již tradičně benefiční. K historii Ostravska také neodmyslitelně patří projevy filantropie a mecenášství. Naším zájmem je, abyste se i při této příležitosti seznámili s našimi charitativními projekty a případně je dle svých možností podpořili. Jestliže jsme zvolili jako motto našeho plesu „Ladovskou zimu“ je tomu tak především proto, že již od dob našeho dětství zůstávají v našich myslích Ladovy obrázky jako symboly obdarování, koledování a vzájemné lidské soudržnosti. Jeho zimní motivy vzbuzují hřejivé teplo dobra a důstojného lidského konání. I to je smyslem našeho letošního plesání. Připojte se k nám. Přijdete mezi přátele, kteří se s potřebnou pokorou snaží konat dobro všude tam, kde je to třeba. Těšíme se na Vás. 

 

Srdečně zvou členové Rotary clubu OSTRAVA INTERNATIONAL

 

Výbor IX. benefičního reprezentačního plesu: 

Prof.Ing. Tomáš Čermák, prezident Rotary Clubu Ostrava International

Dr. Eva Stýskalová, Past President RC Ostrava International

Ing. Gerhard Herudek, Past President RC Ostrava International

 Dokumenty

ples 2014
ples 2014