Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Kalendář akcí a novinek


⇐ zpět

9. Benefičný koncert RC Žilina

Datum zahájení:
30. 11. 2012 - 19:00
Organizátor:
RC Žilina

V mene Rotary klubu Žilina si Vás dovoľujem pozvať na benefičný koncert. Organizuje ho náš klub v spolupráci so Žilinským Štátnym komorným orchestrom. Uskutoční sa v piatok 30. novembra 2012 o 19. hodine, v Žilinskom Dome umenia Fatra.

Je to v poradí už deviaty koncert. Jeho hlavná myšlienka zostáva nezmenená. Je to pomoc hendikepovaným deťom. Preto benefíciu z podujatia venuje náš klub na projekty Jašidielňa, Aktívny vozík, Stružielka a Autistická škola, ktoré dlhodobo podporujeme.

Okrem rotariánov a ich priateľov sú tradičnými návštevníkmi koncertu aj hendikepované deti. Pre mnohé z nich je to jedna z mála príležitostí navštíviť obdobné podujatie.

Bude pre nás cťou a potešením, ak prijmete naše pozvanie a svojou účasťou podporíte toto podujatie.

Vstupenky si môžete zabezpečiť emailom na secretary@rotary-zilina.sk alebo telefonicky na +421 904 333 774. Viac o koncerte a aktivitách RC Žilina nánjdete na www.rotary-zilina.sk.

S úctou,

Miroslav Znášik, prezident RC Žilina

Koncert 2011

FotogalériaDokumenty

Pozvánka na koncert
Pozvánka na koncert