Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Kalendář akcí a novinek


⇐ zpět

Charter RC

Datum zahájení:
14. 06. 2013 - 19:00
Organizátor:
RC Beroun

Charter s překvapením

Berounští rotariáni se dočkali svého charteru 14. června. Slavnostní událost se konala v hotelu Na ostrově. Jejím účastníkům byl vyhrazen Modrý sál a kongresový salónek Platón, kde se také odehrával hlavní program.

Na významné události vystoupili jak zástupci místního klubu, tak těch spřátelených. Guvernér A. Turkovič předal listinu o přijetí RC Beroun do rodiny Rotary inc. Účastnící se také mohli poznat „face to face“ s novou guvernérkou Irenou A. Brichta (RC Praha). Došlo také na předání putovního ohně, zvonku a guvernérského řetězu. Milým zpestřením bylo vystoupení dětského pěveckého souboru Lentilky ze ZUŠ M. Lidinské.

K největšímu překvapení došlo ke konci slavnostního večera, kdy stávající guvernér A. Turkovič oznámil, že jednomu z přítomných bude uděleno čestné uznání Paula Harrise „Paul Harris Fellow“. Po chvilce plánového napětí zaznělo jméno Viktora Korčeka (RC Praha). Právě on se zasloužil o založení místního klubu. Gratulujeme, Viktore!

kh