Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Kalendář akcí a novinek


⇐ zpět

Konference Etika v podnikání a ve společnosti

Datum zahájení:
05. 12. 2012 - 08:00

Místo konání: Zámek Kunín
Termín: 5. prosince 2012

Konference "Etika v podnikání a ve společnosti 2012" navázal na uspěšné konference v roce 2005 a 2009. Konferenci připravila RC Ostrava s vynikajícím organizačním servisem od společnosti HM PARTNERS s.r.o. a ve spolupráci s RC Frýdek-Místek a RC Zlín.
Pozvánka, program a bližší informace o konferenci jsou na stránce ROTARY 2240 portálu
http://www.rotary2240.org/district-2240/cs/distrikt/akce/konference-k-etice-2012
a také na http://www.rotary2240.org/ostrava/cs/projekty/, kde najdeš i příspěvky z minulé Konference v roce 2009.
Zaregistruj svou účast a informuj o konferenci další potenciální zájemce. Počet účastníků je omezen kapacitou sálu zámku.

Konference proběhne tentokrát na Zámku v Kuníně u Nového Jičína a je zařazena jako součást oslav 250. výročí narození hraběnky Walburgy, která již v 18. století ve svém výchovném ústavu vyučovala etice.
Kromě programu konference, ve kterém vystoupí přední české osobnosti (ThDr. Josef Hromádka, Miroslava Kopicová, Prof. PhDr. Vladimír Smékal CSc., Profesor, PhDr. Jan Keller CSc.), zajímavé osobnosti z oblasti podnikání (Andrej Babiš, Vratislav Kulhánek, Doc.Ing. Jiří Cienciala CSc., Libor Láznička),  a hiosté ze Slovenska (Mgr. Magdalena Vášáryová , Mgr. Jozef Petráš ), představí v doprovodném programu své aktivity představitel Etického fóra (Ing. Lášek - předseda fóra), Transparency Internacional (David Ondráčka - ředitel TI), Junáka - svazu skautů a skautek ČR (Ing. Výprachtický - starosta Junáka ČR) a RI Distrikt 2240 (Ing.Lang - Past Guvernér Rotary ČR a SR) a uskuteční se večerní prohlídka zámku.
Záštitu nad konferencí převzali současný guvernér Ing. Alexander Turkovič a past-guvernéři D2240 Ing. Tomáš Lang Ph.D. a Ing. František Rymeš.Fotogalerie