Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Kalendář akcí a novinek


⇐ zpět

Matching Grant #76326 - RC Zvolen

Datum zahájení:
07. 05. 2012 - 10:00
Organizátor:
RC Zvolen

Matching Grant ⧣76326 schválený medzi Rotary Club Zvolen, Rotary Club Valenciennes-Escaut a The Rotary Foundantation of Rotary International - suma 25 000 € pre Nákup zdravotníckeho vybavenia pre Kliniku detskej onkológie a hematológie v Detskej Fakultnej nemocnici v B.Bystrici (12 400 €) a pre nákup vybavenia pre zriadenia "Snozelen centra" v DDaDSS Veľký Krtíš (12 185 €). K sume prispeje i Rotary District-1670 (Francúzsko) ako DDF ( Share Fund Contribution).

 

Prezentácia Grantu a odovdzanie "voucherov" prebehne  7.5.2012 o 10.00 hod. v budove Detskej Fakultnej nemocnice v B.Bystrici za účasti predstaviteľov Rotary Club Valenciennes-Escaut, predstaviteľov Rotary Club vo Wuppertale ( ktorí taktiež prispeli cez spoluprácu s francúzskym Rotary Clubom) a za účasti predstaviteľov nášho Distriktu - príslubil účasť pastprezident Ivan Belan, pastprezidentka JUDr.Jozefa Polláková a samozrejme za účasti zástupcov Rotary Club Zvolen.

Iniciátorom Grantu bol hlavne Lucien Caoduro, podnikateľ, občan Francúzska, ktorý t.č. podniká a žije na Slovensku. Lucien sa samozrejme akcie spolu so svojou partnerkou zúčastní. Pozvaní sú aj zástupcovia médii, dúfame v ich hojnú účasť. Zriadovateľom DDaDSS V.Krtíš je Banskobystrický samosprávny kraj, preto sú pozvaní aj predstavitelia tohto úradu.

V prílohe je vysvetlený Projektový zámer snozelen centra a taktiež zariadenia, ktoré z uvedených peňazí pôjdu na nákup zdravotníckej tecjniky na Detskú onkológiu.

Informácie z Internetu

Video z TV

 Dokumenty

Špecifikácia použitia peňazí Grantu
Špecifikácia použitia peňazí Grantu