Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Kalendář akcí a novinek


⇐ zpět

Mezinárodní ROTARY expedice vyšla na výbornou

Datum zahájení:
16. 05. 2010 - 09:00

Počasí jako na objednávku! Ještě v pátek nasvědčovaly nepříznivé meteorologické předpovědi, že se expedice pořádaná  ROTARY CLUBEM Valtice uskuteční spíše v teple pod střechou než v terénu na kolech. Nakonec se však se sobotním ránem překvapivě mračna protrhala, občas zcela nečekaně vykouklo i sluníčko a tak se početná skupina vyznavačů cykloturistiky pod vedením organizátora výletu Ing. Jaroslava Bendy Ph.D. mohla vydat na náročnou expedici po krajině Modrých Hor.

Putování se zúčastnili nejen členové ROTARY CLUBU Valtice, ale byli přizváni také přátelé z dalších klubů po celé České republice. A nejen ti! Do Modrých Hor přijali srdečné pozvání také zahraniční hosté z ROTARY CLUB USA, kteří se přijeli podívat do našeho kraje v pětičlenném zastoupení.

Krom samotné cesty a ochutnávek vín všechny velmi zaujala již dříve zmiňovaná exkurze do nového exkluzivního Vinařství GOTBERG v Popicích. Prostory firmy a degustací provedl přítomné sklepmistr Ing. Stanislav Málek, který dokáže zaujat nejen fundovaným výkladem, ale také vlastními zkušenostmi a zážitky "z vinného zákulisí“.