Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Kalendář akcí a novinek


⇐ zpět

Poslední letní víkend přál turistice

Datum zahájení:
01. 01. 1970

Krásné dny v pozdním létě lákají  návštěvníky na projížďky a procházky mezi vinicemi, kde díky mimořádně příznivému počasí v posledních týdnech dozrává velmi kvalitní úroda hroznů

Mezi hosty patříl i Rotary klub Praha, v čele s prezidentem Ing. Karlem Hozíkem, který byl v pátek v podvečer přijat  starostou města Ing. Pavlem Procházkou na radnici. Starosta představil Velké Pavlovice současnosti i plány na rozvoj města. Hostům se velmi líbil film o Modrých Horách, který láká k návštěvě naši krajiny.


K sobotnímu programu patřila i návštěva vinice, kde byla představena odrůda révy vinné André, jež byla s Pálavou, Aureliem a Agni vyšlechtěna na Šlechtitelské stanici vinařské ve Velkých Pavlovicích.  Hrozny rodičovského páru – Frankovky a Svatovavřineckého a potomka - André byly k ochutnání společně s vínem této odrůdy.