Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Kalendář akcí a novinek


⇐ zpět

Příprava mezinárodní soutěžní přehlídky Rotariáni a víno

Datum zahájení:
24. 04. 2007 - 11:00

Dne 24. dubna 2007 navštívil město Velké Pavlovice Petr Pajas (DGE 2007-2008 ROTARY INTERNATIONAL Distrikt 2240 Česká republika a Slovenská republika), který projednal se starostou města Ing. Pavlem Procházkou realizaci mezinárodní soutěžní přehlídky pod názvem ROTARIÁNI A VÍNO, která se uskuteční ve Velkých Pavlovicích ve dnech 11. - 13. dubna 2008.

Na přehlídce budou zastoupena vína z České republiky, Slovenské republiky, Rakouska, Německa, Slovinska, Maďarska, Ukrajiny, Rumunska a Moldavie. V dobrovodném programu přehlídky se představí výrobci sýrů, masných výrobků a pečiva ze všech účastnických zemí.

Při své návštěvě města si udělal příští Guvernér Distriktu 2240 i čas na zajímavou besedu se studenty Septimy Velkopavlovického gymnázia, kde se živě diskutovalo na téma Historie ROTARY, charitativní projekty ROTARY a občanská společnost.

Společně se svými hostiteli si prohlédl město i okolní vinice a poté pokračoval ve své pracovní cestě na Otevřený meeting Rotary klubu Valtice - Břeclav, který proběhl za účastí starostů obcí kde žijí členové RC Valtice - Břeclav.