Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Kalendář akcí a novinek


⇐ zpět

SMÍŘÍME SE S KORUPCÍ?

Datum zahájení:
30. 03. 2012 - 09:00

Konference na aktuální téma.

ROTARY KLUB PRAHA
distrikt 2240

V Praze, 15. února  2012

Vážená paní, vážený pane,
dovolte, abych Vás oslovil jménem Rotary klubu Praha a dalších pražských klubů a pozval Vás na  konferenci  zaměřenou na etiku v podnikání a společenském dění v ČR, která se bude konat dopoledne, dne 30. března 2012 v hotelu Ambassador v Praze, jejíž název je:

SMÍŘÍME SE S KORUPCÍ?

ROTARY je celosvětovou organizací sdružující osobnosti z podnikatelských a odborných kruhů, které se věnují přípravě a uskutečňování humanitárních a charitativních projektů, rozvoji vzdělávání, a které prosazují ve všech oblastech činnosti vysoké etické zásady a hodnoty a napomáhají vytváření vzájemné důvěry v mezilidských vztazích.

Rotary klub Praha je nejstarším klubem ve střední Evropě, byl založen v roce 1925 z podnětu prezidenta T. G. Masaryka.

Přednášejícími budou významné osobnosti našeho politického i společenského života, diplomatického sboru v ČR, z podnikatelské sféry a justice.

Je nám ctí Vás požádat o aktivní účasti na této konferenci. Bližší informace o připravované akci  poskytnu Vám, či Vámi pověřené osobě během krátké osobní schůzky v termínu, který si určíte.

Věříme, že zakoupením vstupenek / konference 1 000 Kč – osoba a 1 500 Kč společenský večer včetně pohoštění / a případným sponzorským příspěvkem přispějete ke zdárnému průběhu samotné akce a k naplnění rotariánských, humanitárních projektů.

Výtěžek konference je určen, jako vždy, na sociální a charitativní projekty Rotary.

S úctou

Stanislav Chudoba
prezident RC Praha

tel: 602 388 674
kontaktní adresa: zneckar@centrum.cz