Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Novinky


⇐ zpět

8. Majstrovstvá Slovenska RI v golfe

07. 09. 2014 - RC Banská Bystrica

Banská Bystrica 10.8.2014

Vážení rotariánski priatelia a priatelia Rotary International,

dovoľujeme si Vás a Vašich priateľov pozvať na ôsmy ročník otvorených Medzinárodných majstrovtiev Slovenska Rotary International v golfe a súčasne už 12. ročník golfového turnaja RC BB , ktorý poriadame už tradične v nedeľu 7.septembra 2014 na golfovom ihrisku Gray Bear Tále. Aktuálne informácie a propozície turnaja sú zverejnené na oficiálnej stránke Slovenskej golfovej asociácie , kde je možné sa na turnaj aj prihlásiť. K tomuto dátumu je v kalendári turnajov na stránke SKGA vyčlenená webová stránka s možnosťou online prihlásenia. Štartovacia listina s rozdelením súťažiacich do flightov bude taktiež k dispozícii na tejto stránke po uzávierke prihlasovania 5.9.2014., deň pred turnajom. Adresa pre prihlásenie a propozície turnaja sú na

http://www.skga.sk/zoznam-turnajov/ Turnaj organizuje RC Banská Bystrica a RC Nitra.

Tento rok máme pre účastníkov opať veľmi zaujímavé ceny. Výťažok turnaja, ako už býva každoročne zvykom, bude venovaný na charitu.

Zahraniční učastníci, ktorí by mohli mať problém s prihlásením cez web SKGA sa možu prihlásiť priamo organizátorom turnaja.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Za usporiadateľov :

Karol Fabián , RC Banská Bystrica, kfabian@stonline.sk

Lubomír Holejšovský RC Nitra, san-huma90@stonline.sk

V Banskej Bystrici dňa 10.8.2014.