Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Novinky


⇐ zpět

Konference Etika 2012

05. 12. 2012 - RC Ostrava

Konference "Etika v podnikání a ve společnosti 2012" navazuje na uspěšné konference v letech 2005 a 2009. Konferenci opět připravuje RC Ostrava s organizační podporou společnosti HM PARTNERS s.r.o. a ve spolupráci s RC Frýdek-Místek a RC Zlín.

Pozvánku, Přihlášku, informace o účastnických poplatcích, Nabídku marketingového partnerství a další podrobné informace o připravované konferenci najdeš na stránce Rotary portálu http://www.rotary2240.org/district-2240/cs/distrikt/akce/konference-k-etice-2012 .
Zaregistruj svou účast a informuj o konferenci další potenciální zájemce! Počet účastníků je omezen.

Konference proběhne tentokrát na Zámku v Kuníně u Nového Jičína a je zařazena jako součást oslav 250. výročí narození hraběnky Walburgy, které již v 18. století ve svém výchovném ústavu vyučovala etice.
Kromě programu konference, ve kterém vystoupí přední české osobnosti (ThDr. Josef Hromádka, Miroslava Kopicová, Prof. Vladimír Smékal, Profesor Jan Keller) a zajímavé osobnosti z oblasti podnikání (Andrej Babiš, Vratislav Kulhánek, Doc. Jiří Cienciala, Libor Láznička), představí v doprovodném programu své aktivity představitel Etického fóra (Ing. Lášek - předseda fóra), Transparency Internacional (David Ondráčka - ředitel TI), Junáka - svazu skautů a skautek ČR (Ing. Výprachtický - starosta Junáka ČR) a RI Distrikt 2240 (Ing.Lang - Past Guvernér Rotary ČR a SR) a uskuteční se večerní prohlídka zámku.