Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Novinky


⇐ zpět

Odměna Nadaci o nadané studenty

06. 12. 2015 - RC Hradec Králové

Od autorů učebnice matematiky:

Vážený pane Zemánku,
dovolujeme si Vám oznámit, že učebnice "matika pro spolužáky" opustila tento měsíc tiskárnu. Již ji máme v počtu několika stovek kusů na našich skladech, odkud poputuje do škol, kde, doufáme, bude dobře a účelně sloužit.
To vše díky Vaší podpoře a pomoci bez níž by to nešlo! Děkujeme! 
V horizontu dvou let, tj. do konce roku 2017 bychom rádi vydali další tři díly učebnice, aby edice "matika pro spolužáky" byla kompletní a komplexně pokryla celé středoškolské učivo.
Vydání učebnice je pro nás velice významná událost, dovolte nám ji proto, prosím, s Vámi sdílet. Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na osobní setkání, kde bychom Vám učebnici představili a ukázali konečnou podobu naší několikaleté práce.

S přáním  pěkného dne
Aneta Hanousková
+420 733 554 032
a.hanouskova@ucebnicematiky.cz
www.ucebnicematiky.cz

 


Od Martina Bortlíka:

První zpráva:

Dobrý den pane Zemánku,
moc Vás zdravím ze švýcarského Neuchatelu!
Je zde skvěle. Nemocnice je fakticky úplně nová, výuka hodně kvalitní a zhruba 30h týdně trávím asistováním na sálech. Baví mě to :). Navíc výhled z oddělení je přes jezero přímo na severní stěnu Eigeru, Mnicha a Jungfrau, takže by to skutečně nemohlo být lepší!
Omlouvám se, že jsem Vás nestihl navštívit před svým odjezdem. Měl jsem plné ruce se zařizováním spousty věcí, skládáním státnic a psaní publikace. 
Rád se s Vámi sejdu po svém návratu. Mohli bychom se domluvit například na  11.1. 2016? 
Mějte se krásně!
Se srdečným pozdravem, 
Martin

Druhá zpráva:

Vazeny pane Hybnere, vazeny pane Zemanku, dobry den,

Velice Vam dekuji za odpoved! Ja jsem si v uplynulych nekolika dnech "odskocil" ze Svycarska, abych se zucastnil Ceskoslovenskeho mistrovstvi ve studentske vedecke odborne cinnosti. To se konalo ve dnech 27.-28.11 v Kosicich.

Je mou cti a milou povinnosti Vam oznamit, ze se nam i na teto soutezi podarilo zvitezit. Vzhledem k tomu, ze zasady Rotary maji v mem zivote velky vliv na me ciny a kroky, a primo Vas klub mi pomohl a podporil mne, tak bych byl moc rad, kdyby na tohle vitezstvi bylo nahlizeno jako na nase spolecne! :)
Mejte se krasne a budu se moc tesit na dalsi shledani.