Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Novinky


⇐ zpět

PODPORUJME DIALOG GENERACÍ

28. 05. 2012 - RC Praha Classic

Vážená rotariánská přítelkyně,
Vážený rotariánský příteli,

dovoluji si Tě pozvat na jednodenní pracovní setkání věkově nejmladších rotariánů a rotariánek našeho distriktu, které se uskuteční v pátek 8. června 2012 od 10:30 v  v areálu MAXIMUS RESORT Kníničky 346 na Brněnské přehradě (www.maximus-resort.cz).

Smyslem tohoto setkání je, aby řádní členové a členky našich Rotary klubů narození po roce 1970 měli možnost mezi sebou navázat kontakt, vzájemně se poznali, prodiskutovali svoje dosavadní působení v klubech a pomohli připravit strategii dalšího rozvoje Rotary v našem česko-slovenském distriktu. Vždyť jen za uplynulý rotariánský rok přibylo v našich klubech 31 nových členů Tvojí věkové kategorie.

Byl bych proto rád, kdyby toto neformální setkání formulovalo potřeby a podmínky v duchu výzvy „Podporujme dialog generací“, kterou přijal pro rotariánský rok 2012/2013 nastupující guvernér distriktu Alexander  Turkovič jako prioritní.

Organizátoři připravili pro setkání příjemné prostředí. Místo je vybráno a program načasován tak, aby většina účastníků mohla ze svých domovů přijet ráno a v podvečer se vrátit. Pro zájemce, kteří budou chtít strávit na Brněnské přehradě delší čas a využít všech možností, která nabízí tato rekreační zóna i samotný hostitelský MAXIMUS RESORT, je rezervováno ubytování od čtvrtka do neděle - organizátoři počítají i s případnou účastí partnerek a partnerů či potomků účastníků setkání. V takovém případě je však nezbytné dodržet termín registrace k 1. červnu 2012. Každý účastník se setkání účastní na vlastní náklady (pozvaný rotarián/rotariánka má hrazeno občerstvení v průběhu setkání a oběd a může pro svoji osobu využít slevy na ubytování ve čtvrtek nebo pátek ), účastnický poplatek se neplatí.

V přiloženém seznamu je uvedeno všech 145 řádných členů a členek Rotary klubů pozvaných na toto setkání. Věřím, že budeš jedním z těch, kteří pozvání se zájmem přijmou.

Na osobní setkání v přátelské atmosféře nabité energií, plné nápadů a nových výzev se těší.

Martin Timr, PDG
předseda distriktního koordinačního sboru
Služby novým generacím
člen RC České Budějovice