Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

Novinky


⇐ zpět

Setkání Služby mládeže ve Strečně

20. 09. 2013 District 2240

Vážení rotariánští přátelé,

Dovoluji si vás pozvat na pracovní setkání klubových pracovníků (YEO) distriktu 2240 s Distriktním výborem Výměny mládeže, které se uskuteční v sobotu 21.9.2013  ve Strečně (u Žiliny, Slovensko - www.sipstrecno.sk) souběžně s Orientation Meetingem pro zahraniční studenty přijíždějící na dlouhodobou výměnu (inbound) v sezóně 2013-14 (předběžnou pozvánku s uvedením termínu konání akce jste všichni obdrželi již začátkem srpna tohoto roku).

Na tomto setkání je povinná účast předsedy komise pro VM klubu (YEO), resp. jiného pověřeného člena komise z těch klubů, které:

  • v sezóně 2013-14 budou hostit alespoň jednoho studenta na dlouhodobou výměnu (v programu setkání budou mj. i instrukce pro pobyt těchto studentů na celou sezónu) nebo
  • plánují v sezóně 2014-15 (tj. s odjezdem v létě 2014) vyslat alespoň jednoho studenta na dlouhodobou výměnu do zahraničí – tzn. že kluby, které nebudou mít zastoupení ve Strečně, nebudou moci vysílat nikoho v sezóně 2014-15 (v programu setkání budou podrobné instrukce, jak se bude postupovat při výběru v klubu i distriktu, časové i věcné detaily atd.)Pro zástupce ostatních klubů distriktu 2240 je však účast vřele doporučená. Obzvláště zvu k účasti zástupců klubů, které se dosud dlouhodobé výměny mládeže neúčastnili, resp. organizaci výměn na delší dobu přerušili, protože v Strečně budou mít možnost dozvědět se veškeré podrobnosti o aktuálních možnostech, získat zkušenosti od jiných klubů a přímo vidět zahraniční studenty "v akci".

Vice informací o této akci najdete zde