Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

Adopce 2 dětí na dálku

Datum zahájení: 01. 01. 2002
Organizátor: RC Ostrava

Hodiny: 0
Přínos: 0 Kč / 0 EUR

Prostřednictvím střediska humanitární pomoci Charita sv. Alexandra klub RC Ostrava poskytl tzv. "adopci na dálku" 2 dětem (děvčátko a chlapec) z Podkarpatské Rusi.


Podpora vzdělávání konkrétních dětí vyrůstajících v chudé oblasti bývalého SSSR pomohla určitou souvislou dobu adresně řešit financování nákladů dětí na vzdělávání i na jejich mimoškolní aktivity. Obě děti byly vybrány z databáze dobročinné organizace CHARITA SV. ALEXANDRA, kterou v r. 2001 zřídil ostravsko-opavský biskup Mons. František Václav Lobkowicz.
Naše konkrétní snahy při ověřování adresnosti pomoci nedopadly jednoznačně a proto již v této snaze podpořit šance dětí na lepší život touto formou a cestou nepokračujeme.

 

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět

Fotogalerie


Demo
Demo