Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

Benefiční koncert

Datum zahájení: 01. 12. 2012
Datum dokončení: 31. 12. 2021
Organizátor: RC Uherský Brod

Hodiny: 117
Přínos: 0 Kč / 0 EUR

Rotary Klub Uherský Brod pořádá každý rok koncert s podtitulem Rotariáni svému rodnému městu.


Sobotní předadventní podvečer patřil ve Sloupovém sále Muzea Jana Ámose Komenského v Uherském Brodě všem lidem s otevřeným srdcem. Místní Rotary Klub zde již potřetí uspořádal koncert s podtitulem Rotariáni svému rodnému městu, jehož výtěžek poputuje na charitativní účely.
 
Akci vymyslel a poprvé zorganizoval bývalý prezident klubu Petr Bilavčík (v Rotary klubu je prezidentství limitováno ročním funkčním obdobím). Jak připomněl letošní prezident Ivan Chrástek, rotariáni se vždy snaží, aby peníze, které poskytují potřebným, byly provázeny nějakým aktem dobročinnosti, v tomto případě koncertem.

Koncert zahájila dvěma skladbami kytaristka Monika Baná (která hru na kytaru vyučuje i na zdejší ZUŠ). V programu dále vystoupilo sdružení Collegium Classic interpretující klasickou hudbu se sólistkou Lenkou Bařinovou, Komorní sbor Dvořák pod vedením Antonína Veselky a hudební linku doplnil přednesem Roman Švehlík, který pořadem také provázel.

Výtěžek sedmdesátiminutového koncertu (podstatnou část mezi sebou opět vybrali sami rotariáni) bude letos rozdělen mezi Domov pro zdravotně postižené osoby a občanské sdružení Luisa (obě organizace z Uh. Brodu).

 

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět

Fotogalerie


Benefiční koncert
Benefiční koncert
Benefiční koncert
Benefiční koncert
Benefiční koncert
Benefiční koncert