Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

Memoriál Jána Kotlára

Datum zahájení: 26. 04. 2016
Datum dokončení: 26. 04. 2016
Organizátor: RC Martin

Hodiny: 25
Přínos: 6 323 Kč / 250 EUR

futbalový turnaj Detských domovov Žilinského kraja v Necpaloch 


RC Martin v spolupráci s DD Necpaly, v rámci Krajských športových hier detských domovov, zorganizoval  šiesty  ročník  futbalového turnaja o putovný pohár RC Martin.

Od tohto roku je turnaj v Necpaloch spojený so spomienkou na nášho priateľa Janka Kotlára.

Na športovom ihrisku, ktoré pred siedmimi  rokmi  vybudoval  RC Martin, hralo vzájomné zápasy päť družstiev. Víťazom turnaja sa stali reprezentanti DeD  Bytča, druhé  mieste obsadilo domáce družstvo  DeD Necpaly a tretie miesto chlapci  z DeD Lipt. Hrádok.  Putovný pohár RC Martin pre víťaza, poháre pre umiestnených  na 1.-3. mieste, trofeje pre najlepšieho strelca, brankára a najužitočnejšieho hráča, diplomy a lopty pre každého účastníka odovzdávala za RC Martin Vilma Kotlárová spolu s Mirom Kočalkom. Spoza kamery nás zase pozoroval Milan Novotný. Opätovne sme v praxi prejavili „rotariánsku vzájomnosť“ – podujatia sa zúčastnilo 10 martinských rotariánov.

Celý futbalový turnaj sprevádzala príjemná športová i spoločenská atmosféra a opäť sme si pochutili na výbornom guláši.

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět

Fotogalerie


v plnom nasadení
v plnom nasadení
priebeh
priebeh
kapitán víťazov-DD Bytča
kapitán víťazov-DD Bytča
výsledková tabuľa
výsledková tabuľa
diváci
diváci