Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

MODEL NÁRODNÍHO DIVADLA

Datum zahájení: 01. 07. 2009
Datum dokončení: 30. 06. 2013
Organizátor: RC Praha City

Hodiny: 52
Přínos: 0 Kč / 0 EUR

Snažíme se realizovat modely významných pražských památek s cílem přiblížit je zejména nevidomým. První stavbou by měla být budova Národního divadla.


Před třemi lety vznikla myšlenka nechat vytvořit postupně modely významných pražských památek a tím je přiblížit i nevidomým.  První volba padla na model Národního divadla. Ředitelství divadla bylo s tímto projektem seznámeno a projevilo ochotu se za jistých podmínek projektu zúčastnit. Pro jeho realizaci je však potřeba vytvořit celou řadu administrativních kroků a i realizace je značně finančně a organizačně náročná a pro jeden klub svízelně proveditelná. Proto jsme vyzvali pražské kluby k podpoře tohoto jak doufáme pražského projektu. Naproti jeho náročnosti, jedná se o akci, která by měla mít dlouhodobý význam a i propagačně by díky uvedení jména a znaku rotary na modelu znamenala značný přínos.

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět