Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

Pomôžme im vidieť veci rovnako

Datum zahájení: 01. 08. 2013
Datum dokončení: 10. 10. 2013
Organizátor: RC Malacky Golf

Hodiny: 500
Přínos: 151 740 Kč / 6 000 EUR

Do zbierky môžte prispieť okuliarmi, ktoré už sami nepoužívate. V rámci projektu zabezpečíme doručenie okuliarov do humanitárneho centra v Burundi,vyšetrenie pacientov a  distribúciu okuliarov.


Milí priatelia,

pozdravujeme vás z RC Malacky Golf- klub v zakladaní. Ako nový klub, plný entuziazmu a nadšenia do práce v zmysle poslania Rotary, sme sa rozhodli zorganizovať charitatívny projekt na pomoc pacientom so zrakovým poškodením v Burundi. Projekt má dve časti: zbierka použitých okuliarov a vlastná doprava zbierky na dané miesto. Práve v prvej časti projektu, by sme vás chceli poprosiť o účasť. Väčšina z vás má doma okuliare, ktoré nepotrebuje, vyšli z módy, alebo mu už nepostačuje sila dioptrii. Vyhodiť okliare sa však odhodlá málokto a tak sa hromadia a neslúžia nikomu. Ponúkame vám takto možnosť prispieť k dobrej veci, venovaním nepotrebných okuliarov do našej zbierky.

Zbierka bude následne profesionálne ošetrená, skontrolovaná a dopravená do humanitárneho centra v Burundi, kde zabezpečíme ich distribúciu k pacientom. Našou predstavou je vyslať dvoch lekárov do danej destinácie v ktorej budú počas svojho pobytu vyšetrovať pacientov a distribuovať vyzbierané okuliare.

Vopred Vám ďakujeme za pomoc pri plnení našej misie. Okuliare, ktoré v rámci klubu vyzbierate nám môžete zaslať poštou na dole uvedenú adresu, alebo sa môžeme dohodnúť na osobnom odovzdaní, či už na podujatí Rotary clubov, alebo si zbierku radi vyzdvihneme osobne. 

Ostávame s pozdravom a tešíme sa na spoluprácu!

Rotary Club Malacky Golf- Klub v zakladaní

 

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět