Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

Pomoc Kunínu po průtrži v r.2009

Datum zahájení: 01. 06. 2009
Datum dokončení: 31. 12. 2010
Organizátor: RC Ostrava

Hodiny: 150
Přínos: 222 500 Kč / 8 798 EUR

Rotary klub Ostrava zvolil vlastní cestu organizování pomoci při ostraňování škod. Pomohl obnovit most přes říčku v Kuníně a finančně pomohl rodině Gajdůšků.


V černu 2009 dološlo na Novojičínsku ke katastrofálním záplavám a vodním škodám z průtrže. Klub nejen významně pomohl finační částkou z uspořádané sbírky, ale člen RC Ostrava do akce zapojil svůj projekční atelier "OSA PROJEKT", který bez odměny zpracoval projektovou přípravu na znovuobnovení lávek důležitých pro život občanů v Kuníně.  Investiční náklady na obnovení pěší lávky byly 14 mil. Kč. Neúčtované náklady na provedené projekční práce byly v objemu 122,5 tis. Kč .

Člen ostravského Rotary klubu MUDr. Karel Pagier samostatně pomohl finančním darem ve výši 100 tisk. Kč rodině Gajdůškových k odstranění škod, které ničivá záplava napáchala na jejich majetku.

 

 

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět

Fotogalerie


Povodeň Kunín
Povodeň Kunín
Povodeň Kunín
Povodeň Kunín
Povodeň Kunín
Povodeň Kunín
Dům Gajdůšků po povodni
Dům Gajdůšků po povodni
Zničený domek rodiny Gajdůšků
Zničený domek rodiny Gajdůšků
Kunín 6/2009
Kunín 6/2009
Povodeň Kunín 2009
Povodeň Kunín 2009