Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

Předvánoční punč 2013

Datum zahájení: 09. 12. 2013
Datum dokončení: 22. 12. 2013
Organizátor: RC Prostějov

Hodiny: 140
Přínos: 70 000 Kč / 2 768 EUR

Druhý ročník charitativního prodeje punče, uspořádaný prostějovským Rotary klubem v období adventu 2013, předčil svým výsledkem očekávání po předchozím pilotním ročníku.


Díky rodinám našich členů, kteří uhradili veškeré náklady na suroviny, punč uvařili a prodali a díky velkorysé podpoře statutárního města Prostějova, které nám bezplatně zapůjčilo prodejní stánek na tradičních vánočních trzích, mohli jsme celý výtěžek věnovat na charitativní projekty našeho klubu. Domovu pro seniory v Soběsukách jsme předali dar v hodnotě 35 tis. korun na pořízení speciálního prodlouženého polohovacího lůžka a také příspěvek na kulturní aktivity Domova. Dále jsme se zavázali plně uhradit zpáteční letekny do Izraele na léčebný pobyt k Mrtvému moři, kterého se zúčastní také děti z prostějovského regionu. Douměsíční léčebný pobyt je mezinárodním projektem Rotary pro děti, postižené atopickým ekzémem. 

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět

Fotogalerie


prodej punče o adventu 2013
prodej punče o adventu 2013