Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

ROTARY GOLF GUVERNER TOUR

Datum zahájení: 01. 02. 2007
Datum dokončení: 31. 12. 2013
Organizátor: RC Praha City

Hodiny: 120
Přínos: 150 000 Kč / 5 931 EUR

Náš klub se podílí na organizování golfové túry v rámci distriktiního fellowshipu.


Náš klub se aktivním způsobem podílí na organizování golfové túry v rámci  distriktního fellowshipu . Tato série turnajů  určená zejména pro rotariány a jejich známé přináší jejím účastníkům  zábavu ,pohybovou aktivitu a v neposlední řadě přátelství.  Vzájemné vazby se přitom vytvářejí jak  v rámci distriktu, tak i mezinárodně. Pravidelně zveme účastníky studentských výměn či jiných rotariánských akcí.

Kromě zábavy  přináší ovšem vítězům příspěvek na jejich projekty – tři vítězné kluby jsou odměněny na turnajích vybranou částkou, přičemž k letos se celková suma vybraná v historii turnajů vyšplhá ke 150 000, Kč.

Kromě této rotary tour pořádáme i  turnaje,  které jsou určeny zejména široké veřejnosti a jejichž výtěžek je určen výhradně na charitativní projekty klubu.

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět