Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

Rotary Sailing Week

Datum zahájení: 01. 03. 2011
Organizátor: RC Ostrava

Hodiny: 0
Přínos: 0 Kč / 0 EUR

Myšlenka společné plavby vznikla s přáním upevňovat přátelství a myšlenky Rotary společnými zážitky. Letos se uskutečňuje již 5.ročník plavby flotily CZ&SK Distriktu 2240,poprve s vlajkou IYFR.


Myšlenka společné plavby vznikla s přáním upevňovat přátelství a myšlenky Rotary společnými zážitky. V roce 2015 se uskutečňuje již pátyí ročník plavby flotily česko-slovenského Distriktu 2240 (poprve již jako součást mezinárodní flotily IYFR. Vznikla tak tradice, která má stále nové příznivce. Rotary Sailing Week je pro některé dobrudružství, pro jiné aktivní odpočinek, pro všechny příjemné zážitky kamarádů na lodi a rotariánský přátel na společné plavební trase.

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět

Fotogalerie


Bannery 2011až2013
Bannery 2011až2013