Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

SPORTOVNÍ DEN VOZÍČKÁŘŮ

Datum zahájení: 01. 08. 2008
Datum dokončení: 30. 06. 2013
Organizátor: RC Praha City

Hodiny: 200
Přínos: 70 000 Kč / 2 768 EUR

Pravidelná podpora a pomoc při organizaci sportovního dne. Výtěžek z prodeje občerstvení se vkládá do podpory Klubu vozíčkárů.


Již řadu let na konci srpna spolupracujeme s Pražskou organizací vozíčkářů na jejich sportovním dni v areálu pražské Hvězdy. Je to přesně ta aktivita, kterou by správný Rotarián měl mít v oblibě, tj. jsme osobně přítomni na sportovním dni, pomáhá s čím je potřeba, ale hlavně zajišťujeme kompletně stánek s občerstvením pro vozíčkáře i diváky a náhodné kolemjdoucí. Je to velmi zábavný den, tedy když vyjde počasí. Grilujeme klobásy a masa, točíme pivo a limo, mícháme alko i nealko mochito, vaříme kávu a čaj a hlavně mluvíme s vozíčkáři a dalšími lidmi, propagujeme jméno Rotary a třeba se i účastníme některých sportovních aktivit. Zkuste na vozíčku třeba překážkovou dráhu a uvidíte, co je to za fušku. Stánek nabízí účastníkům dne oběd zdarma, což je náš materiálový příspěvek tomuto dni, ale zároveň za rozumné ceny prodává kolemjdoucím a něco málo i vydělá. Sponzorsky s námi ještě spolupracuje společnost Crocodille, která dodává bagety pro vozíčkáře na svačinu. A navíc kolega z klubu vždy přijede se sanitkou a zdravotním personálem a zajišťujeme zdravotní dohled a prohlídky moderní sanitky. Prostě je to super den, kde se daří spojit zábavu a užitečnost a jste všichni vítání se přijít podívat nebo pomoci. 
Letos to bude opět poslední neděle v srpnu.

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět