Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

Vianočný dobročinný koncert

Datum zahájení: 10. 10. 2011
Datum dokončení: 16. 01. 2012
Organizátor: RC Nové Zámky

Hodiny: 0
Přínos: 111 276 Kč / 4 400 EUR

Vianočný dobročinný koncert nášho člna operného speváka Otokara Kleina pod názvom OTOKAR KLEIN A JEHO HOSTIA.


 

S nadšením sme prijali ponuku nášho člena a priateľa slávneho operného speváka,  tenoristu SND Otokara Kleina na usporiadanie dobročinného vianočného koncertu pod názvom OTOKAR KLEIN A JEHO HOSTIA. Koncert sme usporiadali v Dome Kultúry v Nových Zámkoch. Pred plným hľadiskom vystúpili známi umelci zo Slovenska a z Maďarskej republiky. Operný speváci na čele s Otokarom Kleinom pripravili pre divákov nezabudnuteľný umelecký zážitok. Koncert zožal veľký divácky úspech po odznení poslednej árie ešte desiatky minút znel búrlivý potlesk obecenstva.

Pred predstavením a po koncerte naši členovia ponúkali pametné medaile, ktoré pre náš klub vyrobila spoločnosť nášho člena Jozefa Mikloviča  AGNO s.r.o. Nové Zámky. Každý divák koncertu mohol odniesť pametnú medailu z mosadze a zo striebra za finančný dar, ktorý sme venovali Nadácii NOVORODENEC neonatologického oddelenia nenocnice Nové Zámky pod vedením pána prof. Františka Bauera a ako sme v minulosti sľúbili SÚKROMNEJ SPOJENEJ ŠOLE v Nových Zámkoch pani riaditeľke Anity Nagyovej. Zbierka a následná aukcia zlatej pametnej medaile, ktorú na koncerte viedli Otokar Klein a prezitent klubu Milan Hrdlík dopadla veľmi úspešne. Konečná nazbieraná suma bola rovných  4.400 EUR. Vyzbieranú sumu sme rovnomerne rozdelili medzi obe organizácie.

2.200 EUR sme darovali Nadácii Novorodenec, finančný dar prevzal prof František Bauer, dar sa použije na nákup zdravotníckych pomôcok a materiálov.

2.200 EUR sme darovali Súkromnej spojenej škole - Súkromná špeciálna základná škola a Súkromná základná škola pre autistov, finančný dar prevzala pani riaditeľka Mgr. Anita Nagyová, dar sa použije na nákup nových vchodových dverí. Splnili sme náš sľub a pomohli sme škole znovu.

 

 

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět

Fotogalerie


Príhovor M. Hrdlíka prezidenta RC
Príhovor M. Hrdlíka prezidenta RC
Odovzdávanie daru
Odovzdávanie daru
Pamätná medaila
Pamätná medaila
Pamätná medaila
Pamätná medaila