Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít
Zdraví matek a dětí | Základní vzdělání a gramotnost | Voda a hygiena | Prevence a léčba onemocnění | Mír a prevence/řešení konfliktů | Ekonomický a komunitní rozvoj
⇐ zpět

Vybavení Polikliniky ve Frenštátě

Datum zahájení: 01. 05. 2000
Datum dokončení: 30. 11. 2001
Organizátor: RC Ostrava

Hodiny: 0
Přínos: 4 500 000 Kč / 177 936 EUR

V projektu modernizace polikliniky se RC Ostrava podílel pořízením univerz. rentgen. přístroje spolu se švýcarským klubem RC Schwytz Mythen.


Pořízení univerzálního rentgenového přístroje pro polikliniku ve Frenštátě pod Radhoštěm bylo dosud největším projektem RC Ostrava. Projekt vybavení polikliniky moderním rentgenem byl mimořádně náročný nejen objemem i formou příprav, ale i rozsahem potřebných financí. Původní zařízení, sloužící v  této oblasti pro asi 35 tisíc lidí, bylo již nevyhovující a málo spolehlivé. Projekt vybavení polikliniky moderním rentgenem byl mimořádně náročný nejen finančním objemem, ale i rozsahem přípravných prací. S pomocí švýcarského klubu RC Schwytz Mythen byl sestaven společný projekt v celkovém finančním objemu 116.700,-USD (více než 4,5 mil. Kč), při čemž reálná cena dodaného kompletu představovala na našem trhu částku 6.000.000,- Kč.  Tak se dostalo zmíněné poliklinice ve Frenštátě p. R. od roku 2001 špičkového radiodiagnostického zařízení, které splňuje veškeré nároky pro ambulantní činnost.

Zapojení členové

Datum Příspěvek Hodiny
Celkem 0 Kč h

⇐ zpět

Fotogalerie


Poliklinika Frenštát
Poliklinika Frenštát