Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

ČASOPIS


ROTARY GOOD NEWS
je jedním z oficiálních časopisů, které vydává společenství Rotary International v edici Rotary World Magazine Press (RWMP) pro jedenatřicet regionů a oblastí. Časopis RGN je určen pro čtenáře našeho distriktu 2240, tedy čtenáře v České republice a Slovenské republice. Informuje nejen rotariány, ale i širokou veřejnost tohoto regionu o pozoruhodných aktivitách Rotary International realizovaných ve světě i o aktivitách jednotlivých našich Rotary klubů. Příspěvky jsou psány v českém nebo slovenském jazyce, vložený dvoulist přináší nejzajímavější příspěvky ve zkrácené podobě v angličtině. Časopis RGN je dvouměsíčník. V roce 2008 byl u příležitosti 10. výročí existence časopisu jeho redakční tým odměněn nejvyšším distriktním vyznamenáním, Cenou T.J. Bati.

Uzávěrka jednotlivých čísel je vždy na konci sudého měsíce. Příspěvky do oné uzávěrky došlé se objeví v čísle vycházející vždy 10 dne následujícího sudého měsíce (tzn. že např. uzávěrka na koci dubna je pro číslo vycházející 10. června).

Aktuální číslo i archiv naleznete na odkazu www.rotarygoodnews.cz   a nebo můžete stáhnout jako PDF z Archivu čísel.