Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Close

Calendar of Events and News


⇐ zpět

Charitativní večeře v Arcibiskupském paláci v Praze s kardinálem Dukou

Date start:
27. 02. 2019 - 17:00
Organisator:
RC Most

Rotary klub Praga Ekumena ve spolupráci s Arcibiskupstvím pražským, s pochopením Jeho Eminence Dominika kardinála Duky, arcibiskupa pražského a primase českého vás srdečně zve na Masopustní večeři na Arcibiskupství pražském s ochutnávkou piv z českých klášterních pivovarů Večer bude zahájen prohlídkou pražského arcibiskupského paláce, kterým nás osobně provede pražský arcibiskup Dominik kardinál Duka.

Charitativní večeře v Arcibiskupském paláci v Praze s kardinálem Dukou  u příležitosti sbírky na zhotovení varhan pro katedrálu sv.Víta . Akce se za náš klub zůčastnili Bořek Valvoda a Milan Machovec.

Podařilo se nám individuleně setkat s kardinálem k tématice kostelíka v Bedřichově Světci. Kardinál je o záležitosti podrobně informován od nás, guvernéra , kolegů rotariánů z Hradce Králové. Diskutoval záležitost s naším litoměřickým biskupem Baxantem, jejich možnosti v případě zahraničních kněží jsou omezené. 

Postavil se za nás v případě osočování hnutí Rotary za zednářskou loži. Dle jeho informací je mnoho kardinálů v Římě rovněž rotariány.Photo Gallery