Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Close

News


⇐ zpět

Golf

04. 09. 2013 - RC Banská Bystrica

Vážení rotariánski priatelia a priatelia Rotary International,

dovoľujeme si Vás a Vašich priateľov pozvať na siedmy ročník otvorených Medzinárodných majstrovtiev Slovenska Rotary International v golfe a súčasne už 11. ročnik golfového turnaja RC BB, ktorý poriadame už tradične v nedeľu 15.septembra 2013 na golfovom ihrisku Gray Bear Tále. 

Aktuálne informácie a propozície turnaja sú zverejnené na oficiálnej stránke Slovenskej golfovej asociácie, kde je možné sa na turnaj aj prihlásiť. Štartovacia listina s rozdelením súťažiacich do flightov bude taktiež k dispozícii na tejto stránke po uzávierke prihlasovania deň pred turnajom.

Adresa pre prihlásenie a propozície turnaja sú na http://www.skga.sk/turnaj/?IDTournament=50822882

Turnaj organizuje RC Banská Bystrica a RC Nitra. Tento rok máme pre účastníkov opať veľmi zaujímavé ceny. Výťažok turnaja, ako už býva každoročne zvykom, bude venovaný na charitu. Zahraniční učastníci, ktoríby mohli mať problém s prihlásením cez web SKGA sa možu prihlásiť priamo organizátorom turnaja.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Za usporiadateľov:

Karol Fabián , RCBanská Bystrica, kfabian@stonline.sk

Lubomír Holejšovský RC Nitra, san-huma90@stonline.sk V Banskej Bystrici dňa 13.8.2013.