Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Close

News


⇐ zpět

XI. Benefičný ples RC Žilina

04. 02. 2012 - RC Žilina

V mene Rotary klubu Žilina si Vás dovoľujem pozvať na benefičný ples nášho klubu. Uskutoční sa v sobotu 4. februára 2012 o 18:30 v žilinskom hoteli Slovakia.

Je to v poradí už náš jedenásty ples. Jeho hlavná myšlienka zostáva nezmenená. Je to pomoc hendikepovaným deťom. Preto benefíciu z podujatia venuje náš klub na projekty Jašidielňa, Aktívny vozík, Stružielka a Autistická škola, ktoré dlhodobo podporujeme.

Okrem rotariánov a ich priateľov sú tradičnými návštevníkmi plesu aj hendikepované deti. Pre mnohé z nich je to jedna z mála príležitostí navštíviť obdobné podujatie.

Podujatie je určené pre rotariánov a ich priateľov. Bude pre nás cťou a potešením, ak prijmete naše pozvanie a svojou účasťou podporíte toto podujatie. 

Vstupenky si môžete zabezpečiť emailom na secretary@rotary-zilina.sk alebo telefonicky na +421 905 331 203. Viac o koncerte a aktivitách RC Žilina nájdete na www.rotary-zilina.sk.

S úctou,

Jozef Galdun, prezident RC Žilina