Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

schůzky


⇐ zpět

11. 06. 2013 - Pravidelná schůzka (19:00 - )


Místo schůzky: Karolíny Světlé 34, Praha 1
Program:

Úvodem nás seznámil president Julek s rozhodnutím 21% svého platu věnovat na adresnou pomoc povodněmi zasažené lokalitě nebo rodině. Honza Hlaváč doporučuje rovněž adresnou konkrétní pomoc, Martin Ruščák oznamuje, že jeho paní pracuje v organizaci, která zajištuje pomoc mi. I obětem povodní. Návrh Sekretáře- při příležitosti charteru RC Beroun naši konkrétní pomoc orientovat na vytipovanou rodinu na Berounsku. Odsouhlaseno, prezentováno a kladně přijato na slavnostním charteru. Protože ale paradoxně Berounsko neutrpělo (navzdory mediálnímu obrazu) povodňové ˇskody, domluvili jsme se s presidentem RC Beroun o spojení našeho nápadu s nimi a předání společné ˇcástky skutečně potřebné rodině.
Na dalším setkání 18.6 . Pozval Petr Kadavý návštěvu manželů Kinských.

Diskuze na téma nastavení plateb za večeře- s provozním Autoklubu byl dohodnut přijatelný model úhrad , ˇten však vyžaduje standardní naplňování příjmům klubu. Příští president Martin bude mít za úkol nalézt a realizovat vhodný model, první návrhy projedná představenstvo do 14 dnů.

Petr Váňa zajistil nejlevnější nabídku na klubové vlaječky, objednáno 50 ks.
Předávání funkcí bude 25.6.2013 v Emauzích, přijďte všichni s partnery !
Hezké letní dny Vám přeje Ilja sekretář