Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

schůzky


⇐ zpět

10. 09. 2013 - Pravidelná schůzka (19:00 - 21:00)


Místo schůzky: Karolíny Světlé 34, Praha 1
Přednáška: Organizační a administrativní záležitosti

Program:

Program schůzky:

 

1) Zdůraznění plateb ročního příspěvku na pronájem sálu v Autoklubu

Martina Jankovská měla věcnou připomínku k tomu, že by mělo jít e- mailové upozornění všem členům klubu na řešený problém a na téma problému před jakýmkoli zásadním rozhodováním na schůzce.

 

2) Jana Přikrylová rozesílá postupně mezi kluby pozvánku na náš rotariánský ples

 

3) Rotaract Říčany požádal náš klub o podporu radou při pořádání projektu prezentace mladého umění. Řeší kde projekt pořádat (místo) a jak přilákat co nejvíc diváků. Jakým způsobem zajistit na výstavě co největší účast diváků.

 

Dohodli jsme se, že pro členy Rotaract klubů jsou u nás vždy dveře otevřeny a mohou kdykoliv přijít na naši schůzku a budeme se snažit jim v jejich aktivitách pomoct. Předem je ohlášena nová presidentka Rotarakct klubu Říčany. Přijde na naši schůzku s Markem Hlaváčem.

 

4) Pro sblížení našeho klubu se členy  Rotaract klubu Praha a Říčany jsme naplánovali výlet do večerní ZOO Praha. Marek Hlaváč zjistí termíny, kdy ZOO Praha provádí večerní prohlídky. Připadá v úvahu procházka v některou sobotu večer.

 

5) Stále trvá úkol pro všechny členy klubu: Zajistit dárky do tomboly našeho plesu.

 

6) Martina Jankovská nabízí pro přednášky na našich schůzkách několik velmi zajímavých osobností. Jen je třeba rozeslat tabulku s programem schůzek, aby bylo zřejmé kdy a koho pozvat – úloha pro Honzu Hlaváče

 

V návaznosti na jednání na minulé schůzce, kde jsme probírali možnosti letošních projektů, jsme se dohodli, že je lépe méně projektů s větší podporou. Určitě pokračovat v již běžících projektech             Podpora indické dívky

                                    Dětský domov PEPA

                                    Nadace indiánů Checomacoco

                                    Deylova konzervatoř

 

Trvá úloha pro členy našeho klubu z minulé schůzky:

Rozmyslet si prioritu aktivit našeho Rotary klubu

 

Pochvala Martině Jankovské za naši reprezentaci při golfovém turnaji Na Černém mostě.

 

                                                           Zapsala Eva Volšická