Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

schůzky


⇐ zpět

16. 08. 2011 - Pravidelná schůzka (19:00 - 21:30)


Místo schůzky: Na Poříčí 42, Praha 1
Přednáška: Tomáš v Dolomitech, Tomáš Milec

Hosté: Jean-Pierre Moukanda, Kateřina Božková

Program:
  1. Akce Laterna Magica se zatím nekoná. Klub Ekumena nepožádal včas o rezervaci s obavou o úspěch akce. Nicméně prezident se bude nadále zajímat o další možnosti, vstoupí do kontaktu s klubem.
  2. Petr Váňa prozkoumá možnosti podobné akce v jiném divadle.
  3. GSE - kandidáti na GSE v Tennesee v roce 2012 se budou ucházet v září. Naší kandidátkou je MUDr. Petra Hegerová z Gerontologického ústavu. Martin Ruščák prověří možnosti v ústavu v Řeži.
  4. Vozíčkáři ve Hvězdě: Ilja koordinuje a všichni se hlásí u něho. Bude ambulance s ukázkami první pomoci. Tomáš M - dopoledne, Vladimír - celý den. Tomáš S se dohodne. Všichni ostatní se hlásí Iljovi.

Návštěva guvernéra 4.10.2011

Na začátku září je třeba stanovit:
- termín Vánoční aukce
- termín Punčování ( návrh 15. - 18. 12. , tj. čtvrtek až neděle)
- trermín, místo a téma jarního karnevalu

Na příští schůzce je třeba projednat otázku nových vlaječek - spojení klubů a nové symboly.


Navštívil nás host z Republiky Benin, pan Jean-Pierre Moukanda s přítelkyní a tlumočnicí paní Božkovou. Přítel Moukanda nás seznámil s klubem i distriktem a strávil s námi příjemný večer s přednáškou o lezení po Dolomitech, kterou připravil Tomáš.