Podívejte se na nový web Rotary. Beta verze webu, který je stále ve výstavbě, je k vidění zde. V případě, že se nemůžete přihlásit ke svému Rotary účtu, kontaktujte svého sekretáře.

Loading
Zavřít

schůzky


⇐ zpět

27. 11. 2012 - Pravidelná schůzka (19:00 - 21:00)


Místo schůzky: Karolíny Světlé 34, Praha 1
Přednáška: Marek Hlaváč: Vše o potápění, Marek Hlaváč

Hosté: Prezident Rotaractu Říčany - Tomáš Bariška

Program:

Z ordinárií: Probíhá příprava voleb představenstva klubu, resp. týmu příštího prezidenta Martina Ruščáka. Neméně důležitá je i volba prezidenta electa, kterým je navrhována Magda Živná. Faktická  volba proběhne na pravidelné schůzce 4.12.12, ti, kteří se z jakéhokoliv důvodu nebudou moci volby zúčastnit , jsou se vší vážností vyzýváni, aby využili přiloženého volebního lístku a alespoň elektronicky projevili svoji volbu.

Milým úkolem pro současné představenstvo je podání nominace Sváti Jedličky na vyznamenání PHF vyššího stupně, jednomyslná podpora je logickým důsledkem jeho úsilí, času , nadšení pro věc a skutečného naplnění „service above self“!

 

Diskuze na téma  PR prezentace distriktu, kde jak se zdá dochází k rušení prezentace Rotary 2240 na doposud  aktivních stránkách facebooku a převádění na podstatně méně povedené způsoby komunikace. Petr  Pajas vede s DG korespondenci, která si klade za cíl nalézt optimalizovaný přístup k otázkám vhodné prezentace RI i distriktu.

K Vánoční aukci: Vaše vklady do dražby ohlašujte sekretáři, po dohodě s ním je převezme a dodá do dražební místnosti. Uvádějte obligatorně Vaši vyvolávací cenu a název předmětu.

Speakerem večera  byl Marek Hlaváč, který svého koníčka – přístrojové potápění osedlal tak důkladně, že získal profesionální  mezinárodní certifikace . Jeho osobními zkušenostmi podporované vyprávění (začalo již u starých Římanů) nám přiblížilo tento sport/zábavu/živobytí a především nás všechny upozornilo na opatrnost, diciplínu, pečlivě vybrané pomůcky, kvalitního instruktora (toho poznáme podle certifikátu PADI)  a i dobrou pojistku. Marek donesl i trojrozměrné exponáty, včetně olovněného závaží. Moc mu děkujeme !

Zapsal  Ilja, sekretář