Kontakt

Adresa

Dále uvedené údaje jsou platné pro rotariánský rok - od 1. 7. 2020 do 30. 6. 2021

ROTARY INTERNATIONAL DISTRIKT 2240
ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKÁ REPUBLIKA, z.s.
mezinárodní nezisková organizace

zkrácený název:
Distrikt 2240 (D 2240)

Sídlo a korespondenční adresa:
Žižkova 15
586 01 Jihlava
Česká republika

IČ: 86595130

ID datové datové schránky: zpfae8j

Napište nám

Kontaktní osoby

Statutární zástupce - guvernér Distriktu 2240

Ing. Gabriel Vjeszt (RC Rožňava)
E-mail: gabriel.vjeszt@rotary2240.org

Telefon: +421 948770901

Mluvčí Distriktu 2240

George Podzimek (RC Praha Staré Město)
E-mail: george.podzimek@rotary2240.org
Telefon: +420 602343314

Předseda distriktniho výboru pro PR

Ing. Jan Kemr (RC Praha Staré Město)
E-mail: jan.kemr@rotary2240.org
Telefon: +420 775660079

Sekretář Distriktu 2240 

do 31. 12. 2020 Ing. Ota Kovář (RC Telč)
E-mail: ota.kovar@rotary2240.org
Telefon: +420 605265244

Kontakty ICC

District Representative in ICC CEEMA+RIBI
Ing. Otakar Veselý (RC Český Krumlov)
otakar.vesely@rotary2240.org
Telefon: +420 602 150 240

Sekretář ICC D 2240
Jan Bohdal (RC Český Krumlov)
jan.bohdal@rotary2240.org
Telefon: +420 608 900 067

Výbory ICC D 2240
Izrael: Maxim Sherman, maxim.sherman@rotary2240.org
Maďarsko: Ladislav Keve, ladislav.keve@rotary2240.org
Německo: František Ryneš, frantisek.rynes@rotary2240.org
Polsko: Blažej Pirkovský, blazej.pirkovsky@rotary2240.org
Rakousko: Martin Saitl, martin.saitl@rotary2240.org
Rumunsko: Gabriel Vjeszt, gabriel.vjeszt@rotary2240.org
Ukrajina: František Siska, frantisek.siska@rotary2240.org
Arménie: Jan Ženatý, jan.zenaty@rotary2240.org
Srbsko - Černá Hora: Maroš Rizman, maros.rizman@rotary2240.org


Kontakty Rotaract

District Rotaract Representative 2019/2020
Petr František Machovec (RC Most)
E-mail: petr.machovec@rotaract2240.org
Telefon: +420 732 823 371

District Rotaract Secretary
Marco Hrabinský (RAC Most)
E-mail: marco.hrabinsky@rotary2240.org
Telefon: +420 608 262 825                                                                                                                             

Country Representative (E.R.I.C.)                              
Ľubica Horváthová (RAC Brno)
E-mail: lubinka.horvathova@rotaract2240.org
Telefon: +420 774 522 011

 

Kontakty Rotary Alumni

Prezidentka Alumni Distriktu 2240
Martina Saitlová
E-mail: martina.saitlova@rotary2240.org

Poradce rotary
Adéla Macháčková
E-mail: adela.machackova@rotary2240.org

Rotary Alumni na Facebooku

Kontakty RYLA

Předseda komise RYLA Distriktu 2240
Blažena Mačáková (RC Přerov)
E-mail: bmacakova@bbcoaching.cz
Telefon: +420 602 788 177

Zástupce předsedy RYLA Distriktu 2240
Radovan Kočvara (RC Martin)
E-mail: radovankocvara@gmail.com
Telefon: +421 907 297 396