Mentoring

15. 5. 2023 | Distrikt 2240

Spustili sme už tretí ročník Rotary Mentoring programu! Potreba hlbšej spolupráce a prepojenia rôznych generácií v rámci Rotary je stále aktuálnou témou aj v našom dištrikte 2240.

Rotary International zdôrazňuje význam výchovy mladších generácií - efektívne odovzdávanie skúseností a naopak preberanie inšpirácie a energie práve od nastupujúcej vlny mladých, v tomto prípade, rotarakťákov.  A práve preto sme sa rozhodli Vám priniesť Program Mentoring už po tretí raz, ktorý je postavený na báze budovania vzájomne prospešných vzťahov a spolupráce v partnerstve a porozumení medzi Rotary a Rotaractom. 

Úvodné stretnutie účastníkov nám obohatili zaujímaví speakri a to Patrik Herman - člen RC Bratislava, Lucia Ciglár - bývalá členka RC Prešov a Blaženka Mačáková - členka RC Přerov, ktorí nám priblížili ich skúsenosti s mentoringom ako aj profesné rady, čo od projektu môžeme očakávať a ako sa naň psychicky nastaviť.

Teší nás Váš opätovný záujem a prihlásenie sa do tohto projektu , ktorý veríme že bude pre všetkých účastníkov prínosný a vzniknú nám v dištrikte nové obohacujúce priateľstvá na rôznych generačných úrovniach.

Rotary a Rotaract Mentoring Team