Buď fit s Rotary

25. 9. 2010 | Liptovský Mikuláš
Datum konání
25. 9. 2010

Dňa 25. 9. 2010 uskutočnil Rotary klub Liptovský Mikuláš svoju tradičnú akciu Buď fit s Rotary v Jánskej doline. Akcie sa zúčastnili okrem domácich rotariánov a ich rodinných príslušníkov aj rotariáni a rodinný príslušníci RC Žilina a RC Martin.

Tiež boli prítomní aj zahraniční študeenti, ktorí sú v opatere týchto klubov.

Účelom stretnutia bolo vzájomné poznanie sa a okrem toho v rámci plánovaných športových disciplín nabrať novú energiu pre svoje ďalšie učínkovanie  v rotariánskej rodine.

Najväčší záujem bol o turistickú prechádzku, ktorá bola ukončená návštevou a prehliadkou novootvorenej Stanišovskej jaskyne.

Tradične už cyklisti sa vybrali Jánskou dolinou a vyskúšali si svoju fyzickú zdatnosť prechodom cez Svidovské sedlo do Malužinej a cez Liptovskú Porúbku zpät do Jánskej doliny.

Buď fit s Rotary nemôže byť bez tenisu a aj teraz sa vyznavači tejto hry stretli v štvorhrách.

Po náročných športových výkonoch chutilo všetkým občerstvenie, ktoré bolo pripravené.

Na záver prezident RC Liptovský Mikuláš Ján Šlauka vykonal vyhodnotenie a všetci účastníci sa rozišli a dobre prežitým dňom a prianím, aby sa takéto stretnutie uskutočnilo aj nasledujúci rok.

V budúcom roku to už bude 10. ročník "Buď fit s Rotary" a organizátori vyslovili želanie, aby bolo ešte viac účastníkov a zapojili sa do tejto akcie aj ostatní naši susedia a to RC Poprad a RC Spišská Nová Ves.