RAC Martin - Projekty

Predaj benefičnej zmrzliny 2023
1. 9. 2023 | Martin

Predaj benefičnej zmrzliny 2023

1.9.2023 sme sa opätovne zúčastnili streetfood festivalu v Martine s názvom Fest Jedlo, kde sme aj vďaka členom RAC Košice mohli návštevníkom ponúknuť možnosť vďaka zakúpeniu si benefičnej zmrzliny podporiť - tento rok Pavlínku Fajnovú, ktorá je najmladšou zo 4 sestier a trpí stredne ťažkou až ťažkou retardáciou neznámeho pôvodu.

Benefičné pletenie vianočných vencov
23. 11. 2022 | Martin

Benefičné pletenie vianočných vencov

Prvý ročník akcie "Benefičné pletenie vianočných vencov" , ktoré organizujeme dňa 23.11.2022 streda od 16,30 v priestoroch Motorestu Rapid v Sučanoch.

Predaj benefičnej zmrzliny
1. 9. 2022 | Martin

Predaj benefičnej zmrzliny

Na prvom martinskom streetfood festivale sme zorganizovali benefičný predaj zmrzliny Adria, z ktorého výťažok sme sa rozhodli venovať malému bojovníkovi Alexkovi @nadejprealexka , ktorý trpí mozgovou vývinovou poruchou Lissencephaly. Vyzbieranú sumu sme navýšili a Alexkovi poslali na transparentný účet 350€.

Grilovačky v domovoch dôchodcov
1. 7. 2022 | Martin

Grilovačky v domovoch dôchodcov

V lete 2022 sme začali s našim pilotným ročníkom projektu Grilovačky v DSS, ktoré sa nám tento rok podarili zorganizovať v dvoch zariadeniach. Počas pekných letných dní sme seniorom spríjemnili podvečery a pripomenuli im čaro letných grilovačiek. Nálada bola skvelá, potešenie vítané a radosť dlhotrvajúca. Pekný projekt s ktorým určite budeme pokračovať aj v budúcich rokoch a ktorý odporúčame vyskúšať aj ostatným klubom!